ΑΕΡΟΒΙΩΣΗ (Yoga - Pilates - Zumba κλπ)

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

Κόστος : 10€ Εγγραφή  + 10€ ανά μήνα
Δείτε τα εκπτωτικά προγράμματα και τους όρους εδώ

ΓΥΜΝ 01  ΑΕΡΟΒΙΚΗ & ΜΥΪΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ Α΄ ΚΑΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2020-2021

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:  

15/09/2020-31/06/2021 (ΠΡΩΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ)

15/09/2020-31/06/2021(ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ)                                                                     

ΚΤΙΡΙΟ:Α΄ΚΑΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑ &ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ) 

  Βρείτε το στο χάρτη

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10:00-11:00

PILATES

(Χανιώτη)

AEROBIC &ΚΥΚΛΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

(Χανιώτη)

PILATES

(Χανιώτη)

AEROBIC &ΚΥΚΛΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

(Χανιώτη)

PILATES

(Χανιώτη)

11:00-12:00

Όργανα 

(Χανιώτη)

Όργανα 

(Χανιώτη)

Όργανα 

(Χανιώτη)

Όργανα 

(Χανιώτη)

Όργανα 

(Χανιώτη)

16:00 – 17:00

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

AEROBIC- χέρια/κορμό

 (Βερβαινιώτη)

............

AEROBIC- πόδια/κορμό

 (Βερβαινιώτη)

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

17:00 – 18:00

AEROBIC- πόδια / κοιλιά

 (Βερβαινιώτη)

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

AEROBIC-TOTAL BOBY

 (Βερβαινιώτη)

18:00 – 19:00

 

PILATES

(Χανιώτη)

 

AEROBIC- ΕΝΔΥΝΆΜΩΣΗ

(Χανιώτη)

AEROBIC-TOTAL BOBY

 (Βερβαινιώτη)

 

AEROBIC- πόδια/κορμό

 (Βερβαινιώτη)

19:00 – 20:00

AEROBIC-ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

(Χανιώτη)

 

AEROBIC- PILATES

(Χανιώτη)

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

PILATES

 (Βερβαινιώτη)

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΧΑΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

ΓΥΜΝ 02  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΡΚΟ “Α.ΤΡΙΤΣΗΣ”- ΜΥΪΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ 2020-2021

 Βρείτε το στο χάρτη

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:

15/09/2020- 30/06/2021 (ΠΡΩΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ)

15/09/2020-15/07/2021 (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ) 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9:00-12:00

9:00-12:00

9:00-12:00

9:00-12:00

 

9:00-12:00


 

9:00-12:00

15:00-20:00 

15:00-20:00

15:00-20:00

15:00-20:00  

 

15:00-20:00

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ


ΓΥΜΝ 03   3ο ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΥΪΚΗΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ 2020-2021

 Βρείτε το στο χάρτη

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΗΜΕΡΕΣ 

ΩΡΕΣ

ΣΟΦ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, ΠΑΡΟΔΟΣ Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ &ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

        8.00-23.00

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

        9.00-17.00

 

ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ 3ου  ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΥΪΚΗΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: 15/09/2020-30/06/2021                                                                                                         

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

18:00-19:00

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

 

18:00-19:00

 ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

 

18:00-19:00

PILATES

 

18:00-19:00

YOGA

 

18:00-19:00

PILATES

 

19:00-20:00

STRETCHING

 

19:00-20:00

STRETCHING

 

19:00-20:00

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ

 

19:00-20:00

AEROBIC- ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

 

19:00-20:00

TOTAL BODY AEROBIC

 

ΓΥΜΝ 04   2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΕΡΟΒΙΚΗ&ΜΥΪΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ 2020-21          

 Βρείτε το στο χάρτη

Διάρκεια προγράμματος:  1/10/2020-15/06/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗ

ΗΜΕΡΕΣ

ΩΡΕΣ

ΕΙΔΟΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

21:00-22:00

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ

 

Aerobic, Zumba

ΚΥΡΙΟ ΜΕΡΟΣ

Μυϊκή Ενδυνάμωση με αλτήρες(βαράκια)

 

ΤΡΙΤΗ

 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ

ΕΝΑΛΛΑΓΗ 

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ



 

21:00-22:00

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ

 

Aerobic, Zumba

ή

Μυϊκές  Διατάσεις με προοδευτικά αυξανόμενη ένταση

ΚΥΡΙΟ ΜΕΡΟΣ

Ασκήσεις Pilates με μπάλα

Ασκήσεις Pilatesμε μπάλα σε συνδυασμό με αλτήρες(βαράκια)

 

Ασκήσεις Pilatesμε μπάλα σε συνδυασμό με ράβδους(κοντάρια)με στόχο την ορθοσωμική γυμναστική

 

Ασκήσεις Pilatesμε μπάλα σε συνδυασμό με ελαστικές αντιστάσεις(λάστιχα)για τόνωση και σύσφιξη των μυών

 

ΠΕΜΠΤΗ

 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ

ΕΝΑΛΛΑΓΗ 

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ



 

21:00-22:00

 TotalAerobic, Zumba!! ένα πρόγραμμα γεμάτο με κίνηση και χορό!!-

Κυκλική προθέρμανση,προπόνηση σε σταθμούς 

Διαλειμματικό πρόγραμμα κίνησης και χορού!!

  -Αerobic, Zumba&διάλειμματα ασκήσεων με λάστιχα με λαβές για φυσική κατάσταση και ανάπτυξη των μυών. 

 Total Aerobic, Zumba!! ένα πρόγραμμα γεμάτο με κίνηση και χορό!!-

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ:  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘA


ΓΥΜΝ 05     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΕΡΟΒΙΚΗ 2020-2021 Β΄ΚΑΠΗ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: 15/09/2020-15/06/2021

Β΄ΚΑΠΗ: ΠΛΑΠΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΚΤΙΡΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ 

ΩΡΕΣ

 Β΄ΚΑΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

 Βρείτε το στο χάρτη

ΔΕΥΤΕΡΑ  -   ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 

20:00-21:00

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΓΥΜΝ 06    3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΕΡΟΒΙΚΗ 2020-2021   

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:  1/10/2020-15/06/2021

ΚΤΙΡΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΩΡΕΣ

3οΔΗΜΟΤΙΚΟ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

 Βρείτε το στο χάρτη

ΔΕΥΤΕΡΑ  -   ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20:00-21:00

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

                                                         

 Πληροφορίες Εγγραφών


  Κάντε την εγγραφή σας Online στο https://agan.publicota.gr

 

8:00 - 14:30  -  Τηλ: 213 2039982 - 2132039973

15:00 - 20:00   -  Τηλ : 213 2039956

<= Πίσω στη Διεύθυνση Πολιτισμού