ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙAKΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ

Τους αθλητές - αθλήτριες και τις ομάδες του Δήμου που σημείωσαν επιτυχίες και διακρίσεις κατά την αθλητική περίοδο  2017-2018 βράβευσε ο Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού και η Διεύθυνση Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου.


Ο Δήμαρχος Νίκος Σαράντης στον χαιρετισμό του αναφέρθηκε στις πολλές και μεγάλες επιτυχίες των αθλητών και των ομάδων του Δήμου τα τελευταία χρόνια που αναδεικνύουν την συστηματική δουλειά που γίνεται και για την βελτίωση των αθλητικών  εγκαταστάσεων και για την προαγωγή των αθλητικών δραστηριοτήτων. Έδωσε θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους βραβευθέντες για την προσωπική τους προσπάθεια, την θέληση τους για επιτυχία και το ήθος του «ευ αγωνίζεσθε» που τους διακρίνει.
Ο κατάλογος των βραβευθέντων αθλητών και συλλόγων είναι:
 
Ατομικές  βραβεύσεις:
1. Γαλανομάτη Μαριέττα: 1η θέση στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα στο   jesolo   της   Βενετίας στην κατηγορία των 50κιλών Junior νεανίδων (kick  Boxing)
2. Άρχου Γεωργία :  2η Θέση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kick Boxing στη Βουδαπέστη το 2017                                 
3.  Λαούδης Ιωάννης: 3η Θέση στα -57kg στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στο  Jesolo –Venice της Ιταλίας 2018 (kick  Boxing)
-2η Θέση στα -52kg στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα     στο  Άμστερνταμ της Ολλανδίας το 2018 - 2η Θέση στα -52kg στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (ΠΟΚ) το 2017 και 1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα του 2018
4. Σισμανίδης Γεώργιος : Αθλητής του ζιου ζίτσου 7ος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα το2018,3ος στο Πανευρωπαϊκό το 2017 και 5ος το 2018 , 1ος στο Βαλκανικό  Πρωτάθλημα το 2018 και Πανελλήνιος Πρωταθλητής τ0 2017 και 2018.
5. Μάρκου Δημήτριος: 9ος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παίδων Α στο Ζίου ζίτσου     το 2018 και 2ος  στο  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τζούντο Παίδων Α του 2018.
6. Φοραδάς  Άγγελος: 2ος στο βαλκανικό πρωτάθλημα ζίου-ζίτσου U12 στα 50 κιλά το 2018.
7. Γρανιτσιώτης Ιωάννης          : πρώτος στο παγκόσμιο πρωτάθλημα μαθητών γυμνασίων που έγινε στο Μαρόκο με παγκόσμιο ρεκόρ και Πρώτος στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα στα 100 μέτρα
8. Ρίζος Φίλιππος : Κολύμβηση 1η Πανελλήνια Νίκη στα 4χ200 ελεύθερο Παίδων, 2018, 3η Πανελλήνια Νίκη στα 4χ100 ελεύθερο Παίδων, 2018,
9. Μακρή Γεωργία: Κολύμβηση (1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κοριτσιών 12    ετών       800μ ελεύθερο - 1η θέση 400μ ελεύθερο, και 1η θέση στα 400μ μικτή ατομική).
10.  Άουντι Σάρα: Πρώτη στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα στα 100 μέτρα με εμπόδια
11. Σοφικίτη Μυρτώ: Στο Τζούντο 1η θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα 5η   θέση στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νεανίδων.
12. Μακρής Αχιλλέας : Κολύμβηση (2ος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β΄2018  στα 1500μ ελεύθερο - 2η θέση στα 800μ ελεύθερο και 3η θέση στα 400μ ελεύθερο).
13. Πετρίσης Στυλιανός : 1ος  στο Κύπελλο Καρτ
                               2ος  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καρτ
                               1ος  στο Patras international circuit
14. Ρέτζιο Ελεάνα : Αθλήτρια του στίβου 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
15. Πετράκη Αριάδνη : Αθλήτρια της κολύμβησης 3η θέση στα 100μ ελεύθερο και 5η Θέση στα 200μ ελεύθερο στους Πανελλήνιους αγώνες.
16. Μούτσιου Λυδία : Ποδηλασία  3η  Θέση στους Πανελλήνιους αγώνες Παγκορασίδων το 2018 στην  Ποδηλασία  Δρόμου Αντοχής.
17. Κούρτη  Γαρυφαλλιά και την Προπονήτρια της Χρονοπούλου Ελένη: Αθλήτρια ρυθμικής γυμναστικής σαν Παγκορασίδα 1ης χρονιάς κατέλαβε την    6η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Γυμναστικής.
18. Μαλαμή Μαρία : Κολύμβηση (Συμμετοχή στην Τελική Φάση και 7η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄  2018 50μ. Πεταλούδα).
19. Κουμπά Στυλιανή : Αθλήτρια της Ρυθμικής Γυμναστικής πήρε την 12η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
 
Βραβεύσεις αθλητών συλλόγων:
Αθλητικός Σύλλογος Διάστρο  Λειτουργούν τμήματα Κλασσικού, Σύγχρονου χορού & HIP-HOP, TAE KBO NTO, Ρυθμικής – Ενόργανης Γυμναστικής.
Εκπρόσωπος : Πρεβεζιάνου Κατερίνα

1. Παναγιώτης Γιαλαμάς – Ασημένιο 41kg στο Κύπελλο Ακρόπολης , 1ος  Κύπελλο Βόλαρης 2018 στα 45kg και 2η θέση στο Πανελλήνιο Τεχνικό  Πρωτάθλημα Poomsae.
2. Τριαντάφυλλος  Λουμπίδης - Ασημένιο 45kg στο Κύπελλο Ακρόπολης και 2η θέση στο Πανελλήνιο Τεχνικό Πρωτάθλημα Poomsae.
3. Χριστίνα Πολυχρονίδη - Ασημένιο 44kg  στο Κύπελλο Ακρόπολης,3η  στα 47kg στο Κύπελλο Βόλαρης 2018 και 2η θέση στο Πανελλήνιο Τεχνικό Πρωτάθλημα Poomsae.
4. Γεώργιος Γιαλαμάς- 3ος  στο Κύπελλο Βόλαρης 2018 στα 33kg
5. Γαλανόπουλος  Αγησίλαος - 2η θέση στο Πανελλήνιο Τεχνικό Πρωτάθλημα Poomsae.
6. Κολβέρη Ελένη - 2η θέση στο Πανελλήνιο Τεχνικό Πρωτάθλημα Poomsae
                

 Αθλητικός σύλλογος Άμιλλα. (Βόλεϊ)
 Πρόεδρος: Πλιάτσικα Χρύσα
 Άνοδος Κατηγορίας στη Β Εθνική Κατηγορία
Γαλανοπούλου Φωτεινή
Γιαμπάνη Φωτεινή
Καρούζου Ανδριάνα-Τζην
Κοζατζανίδου Στυλιανή
Κολτσίδα Ηλιάνα
Μαγγιώρου Αντιγόνη
Ρουμελιώτη Ζωή
Τσικνάκη Ζαμπία
Τσιούστα Στυλιανή
Χωριανοπούλου Σαββούλα

Αθλητικό Σωματείο Εντελέχεια (Ταεκβοντο)
Εκπρόσωπος : Ο πρόεδρος Τσατσανίδης Χαράλαμπος και οι Προπονητές Πασχαλίδης Γεώργιος κ Χατζηκυριακίδου Κατερίνα
Τσεμπετζής Μιλτιάδης-Παναγιώτης
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2017 και 2018    ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Πούλος Γεώργιος
3η θέση  Κύπελλο Πανελλήνιας Συμμετοχής 2018 "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΑΡΗΣ"
3ος Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης 2017      ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017          KICK BOXING
 Πασχαλίδης Ιωάννης-Παυλος
1η θέση στο Διεθνές Πρωτάθλημα DRACULA OPEN G1 2018 Ρουμανία
3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2018 KICK BOXING
3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017         ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
1ος Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης 2017      ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
2ος Κύπελλο Ακρόπολης 2018                ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
1ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017           KICK BOXING
Συμμετοχή στο παγκόσμιο πρωτάθλημα KICK BOXING POINT FIGHTING με την εθνική ομάδα.
Πουλικίδου Σοφία
2η Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης 2017        ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Πανελλήνιοι Σχολικοί Αγώνες 2017      ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2017                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Κωνσταντινέας Αλέξανδρος
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2018                 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Πρεντέσκου Άγγελος
1η θέση  Κύπελλο Πανελλήνιας Συμμετοχής 2018 "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΑΡΗΣ"
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2018                 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Κατσικάρη Άννα-Μαρια
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2018                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων 2017 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
2η Κύπελλο Ακρόπολης 2017                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017           KICK BOXING
Ζήσης Βασίλειος
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2018                 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Πρεντέσκου Ντιάνα
2η θέση στο Διεθνές Πρωτάθλημα DRACULA OPEN G1 2018 Ρουμανία
3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2018 KICK BOXING
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2018                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2017                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
 Μπραχίμι Χριστίνα
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2018                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2017                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Φλέσσας Ιωάννης
1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2018 KICK BOXING
2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2018 KICK BOXING
3η θέση στο Διεθνές Πρωτάθλημα DRACULA OPEN G1 2018 Ρουμανία
1ος Κύπελλο Ακρόπολης 2018                ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
2ος Κύπελλο Ακρόπολης 2017                ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
  Θεοφυλακτίδου Ευγενία
3η Κύπελλο Ακρόπολης 2018                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Πουλικίδου Γαλήνη
2η Κύπελλο Ακρόπολης 2017                  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Νικολόπουλος Νικόλαος
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2017                 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017           KICK BOXING
Πασχαλίδης Απόστολος
2ος Κύπελλο Ακρόπολης 2017                ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
2ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017           KICK BOXING
Δεδόπουλος Ηλίας
3ος Κύπελλο Ακρόπολης 2017                 ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
Μπαρμπόπουλος Ιωάννης
3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017           KICK BOXING
 Κασιόλας Ιωάννης
2η θέση  στο Κύπελλο  "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΑΡΗΣ" το 2018

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Αγίων Ανάργυρων Ηρακλής Δραστηριοποιείται στα αθλήματα της πυγμαχίας, του Kick Boxing, της Άρσης Βαρών
Εκπρόσωπος : Κένιχ Γεώργιος
Κρεατσούλη Αγγελική : Χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία των 51kg στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα πυγμαχίας Γυναικών.
Βέμου Δανάη : Ασημένιο μετάλλιο στην κατηγορία των 64kg στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα πυγμαχίας Γυναικών.
Μακρυγιάννης Βασίλειος : Χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία των 64kg στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα πυγμαχίας Νέων.
Νικολαίδου Μαρία : Χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία των kick light B στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα KICK BOXING
5.  Πέττας Διονύσιος : Αργυρό Μετάλλιο στις ηλικίες 13 έως 15 ετών στο αγώνισμα του KICK LIGHT του KICK BOXING.
6.  Πανταζής Νικόλαος :  2η θέση ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στις ηλικίες 16 έως 18 ετών στο αγώνισμα του KICK LIGHT του KICK BOXING.

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητές Του Λεωνίδα (Πυγμαχία)
Εκπρόσωπος : Ο Πρόεδρος Νίκος Δημητρόπουλος και ο προπονητής      Προμπονάς Λεωνίδας
Λαμπρόπουλος Κωνσταντίνος
1ος   Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα 52kg το 2017 και το 2018 Επίσης πήρε μέρος στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων στα 52kg με την εθνική ομάδα στη Ρωσία 8-17 Οκτωβρίου του 2018
Παππάς Γεώργιος
1ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα 52kg το 2017 και το 2018 Επίσης πήρε μέρος στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων στα 52kg με την εθνική ομάδα στη Ρωσία 8-17 Οκτωβρίου του 2018
Δεμουζές Στέργιος
1ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παμπαίδων στα 59kg το 2018
Μεταξιτινός Μιχαήλ Άγγελος
1ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παμπαίδων στα 48kg το 2018
Διαμαντής Σταυρός
2ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παμπαίδων στα 80+kg το 2018
Μάρκου Κωνσταντίνος
2ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα νέων στα 69kg το 2018
2ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα 63kg  το 2018
Μάρκου Νικόλαος
3ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα νέων στα 69kg το 2017
Σαράντος Γεώργιος
3ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα 63kg το 2018
9.  Τσούλης Εφραίμ
 2ος   στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα 80kg  το 2017  
Οι μαχητές του Λεωνίδα είναι σύλλογος πυγμαχίας που δραστηριοποιείται στη δημοτική κοινότητα Καματερού. Λειτουργούν τμήματα πυγμαχίας για παιδιά, νέους και νέες

Αθλητικός Σύλλογος  Mpalokas Team )τμήματα  Ταεκβοντο  και Kick Boxing)
Εκπρόσωπος : Βαλεντίνα Μπαλόκα
Καλαπόθα Κωνσταντίνα
1η θέση στο παγκόσμιο kick boxing ( point fighting ), Irish open 2017
Mαργατίνας Αλέξανδρος
1η θέση στο παγκόσμιο kick boxing ( point fighting ), Best Fighter στο Ρίμινι Ιταλίας 2018
Τότι Φραντζέσκος
3η  θέση στο παγκόσμιο kick boxing( point fighting ), Best Fighter στο Ρίμινι Ιταλίας 2018
Αποστόλου Κωνσταντίνος
3η  θέση στο παγκόσμιο kick boxing( light contact ), Best Fighter στο Ρίμινι Ιταλίας 2018
Μότσος Άγγελος
3os Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντο, Attica Trophy 2018
Κίτσα Λυδία
2η Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντο, Attica Trophy 2018


Αθλητικός Όμιλος Ελπίς  Άγιων Αναργύρων (Ποδόσφαιρο)
 Για την Άνοδο στη Β Αθηνών   
 Πρόεδρος: Καραμπάτσος Νίκος
 Προπονητής: Ράμμος Ηλίας
 Γυμναστής: Τσιρογιάννης Μάριος
Παρασκευόπουλος Βασίλης
Γιαμμάς Παναγιώτης
Κότσαλος Χρήστος
Πανταζής Χρηστός
Ντιμο Θωμάς
Λαμπός Γεώργιος
Κολκάνης Δημήτριος
Λωλής Μιχαήλ
Methoxha Marlet
Moseshvili  Levani
Τσαναχτσίδης Κωνσταντίνος
Παναγιώτου Ανδρέας
Κατρής Κωνσταντίνος
Μαρκούλης Ελευθέριος
Σιδηρόπουλος Παναγιώτης
Παππάς Δημήτριος
Στάθης Γεώργιος
Αποστολόπουλος Γεώργιος
Στεργίου Άγγελος
20.    Καμενίδης Γεώργιος
 Παπαδόπουλος Παύλος
 Παχύς Φώτης
Γενικοί Αρχηγοί : Αποστολόπουλος Νικόλαος, Χαμηλοθώρης Γεώργιος, Τσέλιος Γεώργιος.

Δημοτικός Αθλητικός Όμιλος  Καματερού ( τμήματα Αγωνιστικής Ρυθμικής Γυμναστικής, Ενόργανης, Μοντέρνου Χορού, Μπαλέτου)
Ομάδα Γενικής Γυμναστικής έλαβε την 6Η θέση στο Cosmo gym Contest
Προπονήτριες : Βελή Σοφία και Πιτσανοπούλου Ιωάννα
1. Τσιάβου Μαρία
2. Τσιάβου Βάρβαρα
3. Καναβού Ζήνα
4. Πλεύρη Κωνσταντίνα
5. Παππά Σπυριδούλα
6. Παππά Δέσποινα
7. Σιαρλή Αντζελίνα
8. Αλεξάνδρου Αντριάνα
9. Λουκή Κωνσταντίνα
10. Κολοβού Εμμανουέλλα
11. Φρίγκα Παναγιώτα
12. Μπαλάση Παναγιώτα
13.Κανακαρη Νικολίνα
14. Τριανταφύλλου Χρύσα
15.Καλογεροπουλου Παναγιώτα
16. Αγγελοπούλου Βάσια
17. Καλτσή Αμερίσσα
      18. Μαντζαφού Ηλιάνα

Γ.Α.Σ. Καματερού - Γυναίκες (χάντμπολ)
Τρίτες στο Πρωτάθλημα της Α1 και έξοδος στην Ευρώπη
 
 
 1. Τσικνάκη Εμμανουέλλα       
    2. Παπαδοπούλου Βάγια       
 3. Χριστοπούλου Ιωάννα       
    4. Βασιλείου Μιχαέλα       
    5. Σπυροπούλου Μαρία       
    6. Τζοβάρα Αγγελική       
 7. Ζενεli  Erika       
     8. Θεοφιλάτου Ελένη       
  9. Αλιφιέρη Μαρία       
 10. Αλιφιέρη Παναγιώτα       
    11. Βασιλείου Αναστασία       
 12.  Στασινού Μαρία       
 13. Καραχάλιου Ιωάννα       
 14. Βασιλοπούλου Σωτηρία-Μαρια
Προπονητής: Μενέλαος Δανήλος


    


Γ.Α.Σ. Καματερού – Κορασίδες (Χάντμπολ)
2η ΘΕΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΧΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
4η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΦΑΣΗ F6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Χριστοδούλου Όλγα
Δαμάσκου Έλενα
 Λιβάρδα Ζωή
 Φακίνου Σοφία
 Μανουσάκη Μαριάννα
 Βασιλείου Νάσια
 Χερουβείμ Κατερίνα
 Αλευρά Κατερίνα
 Ψαρρή Αντωνία
Κούρτη Σωτηρία
Βάρφη Νανσύ
Koυτροδήμου Χριστίνα

Προπονητής: Σκοδριάνος Νίκος

  Γ.Α.Σ. Καματερού  Νεανίδες (Χάντμπολ)
 1η θέση στο Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ
  1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

 
    1.   Τσικνάκη Εμμανουέλλα       
    2.   Παπαδοπούλου Βάγια       
    3.   Χριστόπουλου Ιωάννα       
    4.    Βασιλείου Μιχαέλα       
    5.   Σπυρόπουλου Μαρία       
    6.    Τζοβάρα Αγγελική       
    7.   Ζενεli  Erika       
    8.   Θεοφιλάτου Ελένη       
     9.   Αλιφιέρη Μαρία       
      10.   Αλιφιέρη Παναγιώτα       
   11.  Βασιλείου Αναστασία       
   12.  Μασούρα Εύη       
   13.  Καραχάλιου Ιωάννα    

Προπονητής: Μενέλαος Δανήλος

Γ.Α.Σ. Καματερού - Παγκορασίδων Α (Χάντμπολ)
Για την 2η θέση στην ΕΣΧΑ και 1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
 
       
1.  Βουκλάρη Βασιλιάννα

2.  Γιακουμέλου Αφροδίτη
       
3.  Καντζούρα Νεφέλη
       
4.  Κατσικά Χαρά
       
5.  Κίτσιου Βασιλική
       
6.  Κολοβού Εμμανουέλλα
       
7.  Κουτροδήμου Χριστίνα
       
8.  Λούπη Ειρήνη
       
9.  Μετάϊ Αλκίντα
       
10.Μεταϊ Ελιάνα
       
11.Ντόκα Αλέκα
       
12.Παπαιωάννου Δανάη
       
13.Παπαιωάννου Ροζαλία
       
14.Παπαστεργίου Δέσποινα
       
18.Σωτηροπούλου Νεφέλη

19.Τσικνή Αγγελική

20.Ψαριώτη Ειρήνη

21. Πατρώνη Μαντώ

22. Πετρίδη Μαρίνα

23. Σπηλιοπούλου Ιωάννα

Προπονητής: Κότσιρας Κωνσταντίνος


    
Γ.Α.Σ. Καματερού- Μίνι Αγόρια (Χάντμπολ)
2η Θέση Μίνι Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ
Βαμβακάρης Αχιλλέας
Βαμβακάρης Σωτήριος
Βασιλείου Γεώργιος
Βιτσέντζος Άγγελος
Βλαχάκης Εμμανουήλ
Κανέλλος Γεώργιος
Κλήμης Ανδρέας
Κουφοπαντελής Κωνσταντίνος-Ταξιαρχης
Μπακάλης Δημήτριος
Μπατής Αθανάσιος
 Παπαδονικολάκης Χρήστος-Αλεξανδρος
Παππάς Σπυρίδων-Μαριος
Σταράκης Ελευθέριος
Τσίπρας Ανδρέας

Γ.Α.Σ. Καματερού- Μίνι Κορίτσια (Χάντμπολ)
2η Θέση Μίνι Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ
Βάρφη Αλεξάνδρα-Θεοδωρα
Γεωργούλη Ευφραιμία
Κασσηβά Ελάνη
Κούρτη Ελένη
Μπούτα Χρυσαφένια
Πιεράτου Ιωάννα
Σταθάκη Σοφία
Ταλαντζή Βασιλική
Τσιαμπόκαλου Μαρία
Τσίλη Στεργιανή Μαρία
Τσωράκη Μαρία
Φούκα Μαρία
Ψυλλη Άλλα


Γ.Α.Σ. Καματερού- Παγκορασίδων Β (Χάντμπολ)
2η Θέση Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ
Βαμβακά Αλεξάνδρα
Βλαχάκη Άρτεμις
Ταλαντζή Βασιλική
Ταλαντζή Μυρτώ
Τσακαλη Γεωργία
Καλογεροπούλου Αποστολία
Γκορτσοπούλου Σταυρούλα
Ρούσου Κλεοπάτρα
Βαμβακάρη Θωμαΐς
Ψαριώτη Χριστίνα
Ρούππα Καλομοίρα
Κοτζιά Δήμητρα
Λιβαρδά Αλεξάνδρα
Κοτσονού Δήμητρα
Φωτάκη Άρτεμις
Κατσαρού Αλεξάνδρα
Γκριτζιώτη Παναγιώτα
Φλώρου Ειρήνη
Μετάι Ελιάνα


Προπονήτρια:  Βασιλειάδου Αθηνά


2ο Γ.Ε.Λ. Καματερού
Εκπρόσωπος : Ο γυμναστής του σχολείου Μαρκουλάκης Αλέξανδρος
Τη 10η θέση κατέκτησε στο  Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα στα κορίτσια

 
    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ       
1.    Τσικνάκη Εμμανουέλλα       
2.    Χριστόπουλου Ιωάννα       
3.    Βασιλείου Μιχαέλα       
4.    Σπυροπούλου Μαρία       
5.    Τζοβάρα Αγγελική       
6.    Ζενεli  Erika       
7.    Θεοφιλάτου Ελένη       
8.    Αλιφιέρη Μαρία       
9.    Αλιφιέρη Παναγιώτα       
10.    Βασιλείου Αναστασία       
11.    Καραχάλιου Ιωάννα       
12.    Βασιλοπούλου Σωτήρια-Μαρία    

Αθλητικός Σύλλογος Αντίμαχος (Ταεκβοντο)
Εκπρόσωπος : Φραγκόπουλος  Άγγελος
1. Φραγκόπουλος Ιωάννης Ασημένιο Μετάλλιο στο διεθνές πρωτάθλημα Ταεκβοντο g1 dracula της Ρουμανίας το 2018.   
2. Φρόκου Πέτρος    Ασημένιο Μετάλλιο στο διεθνές πρωτάθλημα Ταεκβοντο g1 dracula της Ρουμανίας  το 2018  και Τρίτη θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων
3. Πολυδώρου Φωτεινή  Χάλκινο Μετάλλιο στο διεθνές πρωτάθλημα Ταεκβοντο g1 dracula της Ρουμανίας το 2018 , Τρίτη θέση στο 2ο Ακρόπολης και 1η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
4. Δρούγος Δημήτρης 2η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης και 3η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο Βόλαρης.
5. Νικηφόρος Αθανάσιος  2η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης και 1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο Βόλαρης.
6. Δρακόπουλος Χρήστος 3η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης και 1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο Βόλαρης.
7. Νικηφόρος Αντώνης 3η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης και 1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο Βόλαρης.
8. Γασπαρινάτος Χρήστος  2η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
9.Κοντογιάννης Παναγιώτης  3η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
10.Σηφάκης Χαράλαμπος 3η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
11. Ζαχαροπούλου Χριστίνα 3η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
12. Κοκκίνης Άγγελος  1η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
13. Ζαχαροπούλου Μαριάννα 3η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
14.Βεληβασάκης Παναγιώτης  1η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
15. Σκρομπολά Ευσταθία Ελένη 3η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης και 2η θέση στο 3ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
16. Λαμτσέ Άγγελος 3η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.
17. Τσαρούχα Εμμανουέλλα 2η θέση στο 2ο  Κύπελλο Ακρόπολης.

Ανοιχτή Αγκαλιά Σύλλογος Γονέων-Κηδεμόνων και Φίλων Α.ΜΕ.Α
Εκπρόσωπος : Γιακουμάς Μανώλης
   Οι Αθλητές που Διακριθήκαν στα  Special Olympics σε Αγώνες Κολύμβησης και Στίβου, Άρση Βαρών και μπόουλιγκ είναι:
1. Χριστοφοράκης Νίκος                          1 Χρυσό και 2 Ασημένια
2. Κουκοβίνης Ιωάννης                1 Χρυσό, 1 Ασημένιο και 1 Χάλκινο
3. Φιλιάς Γιώργος                    2 Ασημένια και 1 Χάλκινο    
4. Λεβεντούρης Παντελής                           2 Ασημένια και 1 Χάλκινο
5. Κονδύλης Γιώργος                      1 Χάλκινο
6. Τσιαμπόκαλος Δημήτριος             1 Χάλκινο
7. Αποστολάκη Μαρίνα             3η                
13. Τσιαμπόκαλος Δημήτρης         3ος
14. Κούτρας Χρηστός              3ος

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ 2018
1. Λεβεντούρης Παντελής            2ος    
2. Χριστοφοράκης Νίκος            1ος     

ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

1.ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ                ΧΡΥΣΟ
2.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ                    ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ BOWLING 2018

ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ                ΧΡΥΣΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                      ΧΡΥΣΟ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗΣ                       ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΚΑΛΙΟΠΗ ΜΑΚΡΗ                    ΧΡΥΣΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΣΤΟΣ                ΧΡΥΣΟ                       ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ                ΧΡΥΣΟ                                                           ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    1ος                  ΧΡΥΣΟ
ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΑΡΡΑ                         ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΓΙΩΡΓΑΝΤΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    3η                   ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΧΑΛΚΙΝΟ
ΤΣΑΚΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                ΧΡΥΣΟ
ΦΙΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                     ΧΡΥΣΟ
ΔΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                         ΧΡΥΣΟ
ΤΖΟΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ                ΑΣΙΜΕΝΙΟ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΕΦΗ                          ΧΡΥΣΟ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ                ΑΣΙΜΕΝΙΟ

Αθλητικός Όμιλος Λεωνίδας  (Χάντμπολ)
Πρωταθλητής Παμπαίδων Α  2018
Πρόεδρος: Παραράς Αλέξανδρος
Αντιπρόεδρος: Αθανασιάδης Δημήτριος
Προπονητές: Καρασαββίδης Γεώργιος
                       Τσακνής Αναστάσιος
Πρωταθλητής Παμπαίδων Α  2018
1. Ασβεστάς Ανάργυρος
2. Βασιλείου Γεώργιος
3. Βληκίδης Χρήστος
4. Βουκλαρης  Αναστάσιος
5. Γετσόπουλος Κωνσταντίνος
6. Γυζης Φώτιος
7. Καλύβας Σωκράτης
8. Καραφώτης Αθανάσιος
9. Κουτουλογένης Κωνσταντίνος
10.Λάμπρου Δημήτριος
11.Λολας Παρασκευάς
12.Μαρης Μαϊστρος-Παναγιώτης
13.Οικονομου Αλέξανδρος
14.Παπαδοπουλος Σταύρος
15.Πολυζωγοπουλος Σταύρος
16.Ρουσσακης Ραφαήλ-Αθανασιος
17.Τσορτεκης Αχιλλεύς
18.Χριστοδουλοπουλος Γεώργιος

Αθλητικός και Πολιτιστικός Σύλλογος Μυρμιδόνες  (τζινγκτα -Κορεάτικο σπαθί)
Εκπρόσωπος : Πασσάς Γεώργιος
Λιβανός Δημήτριος  : 1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ( τζινγκντα ) στα 48 Κιλά επίσης πήρε την 1η θέση  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Point Fighting ( ΡΑΒΔΙ) στην κατηγορία παιδιά 12 ετών
Παναγόπουλος Φίλιππος : 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Point Fighting ( ΡΑΒΔΙ) στην κατηγορία παιδιά 12 ετών
Παπαμιχαήλ Μιχάλης : 2η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (τζινγκντα) 45 Κιλά επίσης πήρε την 3η θέση  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Point Fighting ( ΡΑΒΔΙ) στην κατηγορία παιδιά 12 ετών
Βαρθάλης Σταμάτης : 2η θέση στο 19ο  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στα 60 Κιλά
Σπανός Χριστόφορος  :3η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στα 65 Κι
                                            

Αθλητικός Σύλλογος Fighting Step  (πολεμικές τέχνες Kung Fu–Fu, Kick Boxing),
Εκπρόσωπος : Άρχου Γεωργία
1. Τσουρουνάκη Αντωνία : -1η θέση στα -46kg στο Kick Boxing (Amsterdam Ολλανδίας) -1η θέση στο Πανελλήνιο  Πρωτάθλημα του 2018 -1η θέση Kung Fu στο (Yokosso Amsterdam Ολανδίας) - 1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ  ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2018 στα (Κοντά Όπλα) - 3η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ  ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2018 στα (Νότια Γροθιά) -1η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2017 στα (Νότια Γροθιά) -2η θέση -46kg στο  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  (ΠΟΚ) 2017
2. Βρατσίνης Γεώργιος :      -3η θέση στα +47kg στο Kick Boxing (Yokosso  Amsterdam Ολανδίας)- 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick box 2018 - 3η θέση Kung Fu (Κοντά Όπλα) στο (Yokosso Amsterdam Ολανδίας)
 -2η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ ΣΟΥ  ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2018 στα (Κοντά Όπλα)
-3η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ  ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2017 στα (Κοντά Όπλα)
3. Κουκουτσούδης Δημήτρης : -3η θέση στα -45kg Kick Boxing (Yokosso Amsterdam Ολανδίας) - 1η Θέση στα -47kg στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (ΠΟΚ) το 2017  (kick Boxing)- 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018 - 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018
4. Αναγνωστόπουλος  Αριστείδης: 1 η Θέση στα +47kg στο Πανελλήνιο
                                                 Πρωτάθλημα το 2017  (kick Boxing)- 3η θέση στο   Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018.
5. Παπαδέδε Γεωργία: - 1η Θέση στο 18ο Πανελλήνιο
                                      Πρωτάθλημα ΓΟΥ ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2017
6. Κεραμίδας Κωνσταντίνος: -1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ
 ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2018 στα (Κοντά Όπλα)-
                                           3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018
7. Πούλης Μάριος:              -3η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥ ΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 2018 στα (Κοντά Όπλα)- 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018
8. Λαβντανίτη Εβελίνα      - 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018
9. Μυρσήνιος Μιχάλης      -3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick Boxing 2018

Αθλητικός Σύλλογος Θέμιδα (Ταεκβοντο)
Εκπρόσωπος : Κυριαζή Σοφία
1. Κορδώνης Γεώργιος   - 1η θέση στο Κύπελλο Ελλάδος -41κιλά το 2017
2. Κρίκη Ελένη              - 1η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης -37κιλά    
3. Πρασσάς Ανάργυρος  - 1η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης -37κιλά
4. Καπέλυ Σοφία           - 2η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης -55κιλά    
5. Μυρέλης Γεώργιος    - 3η θέση στο Κύπελλο Ελλάδος
6. Σταυρελοπούλου Αναστασία-1η θέση στο Κύπελλο  Ελλάδος το 2018

Αθλητικός Σύλλογος JUDO 4 ALL
          Εκπρόσωπος : Παππά Αφροδίτη
1. Παππάς Αποστόλης  3ος  στο  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τζούντο Παίδων Β του 2018.
2. Μάρκου Μαρία-Ελένη 5 χρυσά στα τουρνουά της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο κάτω των 10.

Αθλητικός Σύλλογος  Ανάτασις  (wushu kung fu)
Εκπρόσωπος : Λύρου Βικτωρία
Προπονητές : Μαντάς Δημήτριος
19º Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γου σου Κουνγκ Φου Γ & Β Κατηγορίας TAO LU
1. Σχοινάς Βασίλης--> 5η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κ 4ηθέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
 Κατηγορία: 10-13 ετών - παμπαίδων 2
2. Παπαδοπούλου Βαρβάρα-->2η θέση στο 18ο κ 3η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Κατηγορία: - 10-13 ετών - παμπαίδων
3. Θεοδωροπούλου Μυρσίνη-->1η θέση στο 18ο κ 2η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
4. Φαραού Κωνσταντίνα-->1η θέση στο 19ο κ 3η στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Στη Κατηγορία: 13-15 ετών - κορασίδων
5. Τσώτσου Σοφία-->1η θέση σο 18ο κ 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία:  13-15 ετών - κορασίδων
6. Χουλιάρα Κασσιανή-->3η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
7. Αγγελή Φαίη-->1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία: - εώς 10 ετών - Παγκορασίδων
8. Χουλιάρας Γεώργιος-->1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία:  - εώς 10 ετών - παμπαίδων 1
9. Μπούρας Γιάννης-->2η θέση στο 18ο κ 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Κατηγορία: - 10-13 ετών - παμπαίδων
10. Φεράρα Μελίνα>2η θέση στο 19ο κ 3η στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Κατηγορία: - εώς 10 ετών - Παγκορασίδων
11. Σταθακόπουλος Νικόλαος-->6η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία: - εώς 10 ετών –

19º Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας, Γου σου Κουνγκ Φου
12. Δημητσά Σοφία-->2η θέση 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
 Κατηγορία: Light Sanda - 18-36 ετών - -70kg - Γυναικών
13.Τσώτσου Σοφία-->1η θέση
Κατηγορία: Light Sanda - 13-14 ετών - -56kg – Γυναικών
14.Πούλος Μάριος-->1η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία: Light Sanda - 17-18 ετών - -75kg - Ανδρών
15. Πέκος Ζήσης-->2η θέση στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Κατηγορία: Light Sanda - 18-36 ετών - -75kg - Ανδρών
16. Ρηγάτου Ισιδώρα-->1η θέση στο 18ο κ 2η στο 19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Κατηγορία:- 15-18 ετών – νεανίδων
17.Ντούρος Κωνσταντίνος 4η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
18.Χατζοπούλου Ιωάννα 5η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
19. Χατζοπούλου Μαρία 2η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
20. Καλατζής γεώργιος 3η θέση στο 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

2ο Γ.Ε.Λ. Καματερού
2η Θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα 2017-18
1. Αργυριάδης  Ευστράτιος
2. Αργυριάδης  Αντώνιος  
3. Αρκαδινός Γεώργιος
4. Βαλβής Αντώνιος
5. Βασιλόπουλος Θεόδωρος
6. Βουλγαράκης Μάριος
7. Καραμασιώτης Αλέξανδρος
8. Κατσέτης Γεώργιος
9. Λιάπης Σταμάτιος

Γυμναστικός Σύλλογος Αγ.Αναργύρων (Ποδόσφαιρο)
Πρόεδρος: Λινάρης Βασίλης
Υπευθ. Ποδοσφαιρικού Τμήματος:   Λαγός Μιχάλης
Προπονητής: Σταυριανός Ισίδωρος
Τα μελή της πρωταθλήτριας ομάδας είναι :
1. Παραράς Κώστας                                    20. Κρητικός  Βασίλης
2. Γκεμίσης   Νικόλαος                                 21. Κολλιάκος Κυριάκος
3. Αρχοντάκης Αντρέας                               22. Κωτσοβός Δημήτριος    
4. Οικονόμου Βαγγέλης                               23. Γουβαλάρης Πέτρος   
5. Χανιώτης Φραγκίσκος                              24. Μαρίνου Γιάννης
6. Λάλας Αντρέας                                        25. Κετσετζόγλου Νικόλαος
7. Μαντικός Κώστας
8. Νταουτάι Αντρέας
9. Καμαρινόπουλος  Λάμπρος
10. Αποστόλου Απόστολος
11. Κολοβός Περικλής
12. Καλέμη Ρομάριο
13. Κουτρούλης Μάριος
14. Τσουβάλης Χρήστος
15. Στραβοκέφαλος Χάρης
16. Κοκκαβέσης Ζάχος
17. Μαρούσης Άγγελος
18. Σταύρου Χρήστος
19. Σταυρόπουλος Χρήστος

Αθλητικός Σύλλογος  Άτρωτος Καματερού
Εκπρόσωπος : θα αναφέρουμε μόνο να ανέβει κάποιος εκπρόσωπος
1. Βλασοπούλου Αλεξάνδρα : 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στα 51kg το
                                        3η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το2018 και
                                        1η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης το 2018.
2. Δερμάνης Σπύρος          : 1η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το 2018 και
                                         1η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης το 2018 στα 33 kg
3. Καραμάνης Δημήτριος    :  2η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το 2018 και
                                          3η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης το 2018 στα 33 kg
4. Γιαννήρης Ιωάννης         : 3η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το2018 και
                                          3η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης το 2018 στα 45 kg
5. Δαμάσκου Σπύρος          : 3η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το2018 στα 65 kg
6. Πούλιος Κωνσταντίνος    : 3η θέση στο Κύπελλο Βόλλαρης το2018 στα 49 kg
7. Γαλανόπουλος Ιωάννης   : 2η θέση στο Κύπελλο Ακρόπολης το 2018 στα 33 kg

 

Share this post